MAVİ BONCUKLU KOLYE TASARIMI


Mavi boncukla kolye yapımı

Evde kolye tasarımı yapanların seveceği ve görünce hemen yapmalıyım diyecekleri güzel bir projeyle birlikteyiz arkadaşlar. Mavi boncuklu kolye yapımı olarak nitelendirdiğim bu çalışmayı kolayca sizde öğrenip hemen yapmaya başlayacaksınız. Mavi boncukla takı yapımı çalışmasına benzer daha önce de güzel çalışmaları ele almış ve incelemiştik.

Anlatımlı çalışmanın resimde ki adımlarını takip ederek sizde elinizdeki malzemelerden veya birebir aynı malzemeleri hobi marketlerden temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

Güzel takı çalışması ile her türlü kıyafetinize kombine edeceğiniz harika bir el yapımı kolye modeli olup, bu tür güzel takı çalışmaları yaparak satabilir ve müthiş paralar da kazanabilirsiniz.

Evde kolayca yapabileceğiniz güzel bir takı çalışması. Malzemeleri temin ettikten sonra halka sonrası tele sıralayacağınız mavi boncuk ve beyaz taşları sıkıca dizdikten sonra takıyı kolayca bitirebilirsiniz.

Yaparken sıkıntı yaşayacağınız bir yer yok. Ancak ince işçilik olduğu için zahmet gerektiriyor ve biraz sabırlı olmanız da lazım. Bu sayede takribi 2/3 saat içinde bu güzel kolye takı tasarımını hemen bitirebilirsiniz. Kullanabilir ve büyük haz alabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Ocean Style Jewelry Patterns-How to Make a Simple ..
MAVİ BONCUKLU KOLYE TASARIMI

source: http://lc.pandahall.com/articles/1984-ocean-style-jewelry-patterns-how-to-make-a-simple-royal-blue-beaded-necklace.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*