Mavi Boncuktan İple Kolye Yapmak

Evde kolye yapmak isteyen bayanlara hitap eden çok güzel bir çalışma paylaştım. Sizde evinizde zorlanmadan bu güzel çalışmanın aynısını veya benzerini yapabilirsiniz.

Öncelikle kolye ipi veya benzer bir ip bulup, renkli boncuk malzemesini de temin ettikten sonra resimli anlatımdaki adımları takip etmekle işe koyulabilirsiniz.

Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan yada hobi marketlerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra evinizde sizde zorlanmadan kolay bir şekilde mavi boncuktan iple kolye yapmak için resimli anlatımdaki tarifi uygulayabilirsiniz.

Yapılışı resimli anlatımda tane tane anlatılmış. Tek yapmanız gereken önce ipi örgü biçiminde içine mavi boncuk veya benzer boncuk malzemesini geçirerek işleme başlamanız.

Böylece evde mavi boncuktan kolye yapma işini kısa sürede tamamlamış olursunuz. Şimdi sizi evde boncuktan kolay kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

mavi-boncuktan-iple-kolye-yapmak

source : https://stylowi.pl/13193915

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mavi Boncuktan İple Kolye Yapmak için yorumda bulun

    Mavi Boncuktan İple Kolye Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mavi Boncuktan İple Kolye Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.