MAVİ TAŞLI ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ

Mavi boncuk görünümlü bileklik

Mavi taş malzemesi yaparak onları boncuklu bileklik modeline dönüştürebilirsiniz. Bu malzemenin ne olduğunu henüz bulamadım. Ama aklıma geleni söyleyeyim. Plastik veya cam türü malzemeleri makas ile çarpık çurpuk keserek bu şekilleri elde edebilirsiniz. Değişik bir arkadaş bileklik modeli olup, beğeneceğinizi düşünüyorum.

Daha sonra maviye boyayabilir veya değişik renklerde tercih edebilirsiniz. Sonrasında ise toplu iğne veya benzeri bir şey ile tam ortasından delip, ipi geçirdikten sonra bileklik olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

El yapımı bileklik modelleri arasında bu değişik ve güzel çalışmayı çok sevdiğimi söylemeliyim arkadaşlar. Sevenler yapabilir kullanabilir veya yapıp satmak isteyenler de mutlaka denemeli diyorum.

Kolay yapılan bileklik çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımızı belirtmek isterim. Bu örneklere alttan da ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Yapıp satabilir yada kullanabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Delicate DIY Friendship Bracelets | If you're look..

MAVİ TAŞLI ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ

source: https://diyprojects.com/cool-diy-bracelets/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MAVİ TAŞLI ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ için yorumda bulun

    MAVİ TAŞLI ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MAVİ TAŞLI ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.