MAVİ TAŞLI ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ


Mavi boncuk görünümlü bileklik

Mavi taş malzemesi yaparak onları boncuklu bileklik modeline dönüştürebilirsiniz. Bu malzemenin ne olduğunu henüz bulamadım. Ama aklıma geleni söyleyeyim. Plastik veya cam türü malzemeleri makas ile çarpık çurpuk keserek bu şekilleri elde edebilirsiniz. Değişik bir arkadaş bileklik modeli olup, beğeneceğinizi düşünüyorum.

Daha sonra maviye boyayabilir veya değişik renklerde tercih edebilirsiniz. Sonrasında ise toplu iğne veya benzeri bir şey ile tam ortasından delip, ipi geçirdikten sonra bileklik olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

El yapımı bileklik modelleri arasında bu değişik ve güzel çalışmayı çok sevdiğimi söylemeliyim arkadaşlar. Sevenler yapabilir kullanabilir veya yapıp satmak isteyenler de mutlaka denemeli diyorum.

Kolay yapılan bileklik çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımızı belirtmek isterim. Bu örneklere alttan da ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Yapıp satabilir yada kullanabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Delicate DIY Friendship Bracelets | If you're look..
MAVİ TAŞLI ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ

source: https://diyprojects.com/cool-diy-bracelets/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*