2023-2024 kırtasiye desteği! İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine müjde

2023-2024 kırtasiye desteği! İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine müjde
Yüksek yaşanan fiyat artışlarının ardından velilerin yükünü hafifletecek bir haber var. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine 2023-2024 eğitim yılı için kırtasiye desteği açıklandı.

Eğitim İçin Kırtasiye Desteği

Eylül ayının gelmesiyle birlikte belediyeler, öğrencilerin eğitim masraflarını azaltmak için harekete geçiyorlar. Son olarak Tuzla Belediyesi, kırtasiye desteği paketini duyurdu.

50 Bin Öğrenciye Kırtasiye Desteği

Tuzla Belediyesi'nin açıklamasına göre, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik 2023-2024 kırtasiye destek paketi sunulacak. Toplamda 50 bin öğrenci bu desteğe kavuşacak.

Belediye, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuruda, Cumhurbaşkanı'nın eğitimde eşitlik için attığı adımları desteklediğini ve yıllardır kırtasiye desteği ile eğitime katkı sağladığını belirtti.

Veliler için iyi bir haber olan bu destek, öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştıracak ve aile bütçelerini rahatlatacak gibi görünüyor. Bu eğitim yılı, kırtasiye ihtiyacı olan aileler için umut verici bir başlangıç olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.