2023 AÖF Yaz Okulu Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı Ne Zaman Yayınlanır?

2023 AÖF Yaz Okulu Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı Ne Zaman Yayınlanır?
Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu sınavı 19 Ağustos'ta gerçekleşti. Öğrenciler sınav soruları ve cevap anahtarını merakla bekliyor.

AÖF Yaz Okulu Sınav Detayları

2023 AÖF yaz okulu sınavı 19 Ağustos Cumartesi gerçekleşti. Öğrenciler, başarısız dersleri için 20 soruya cevap verdi. Tek oturum şeklinde 30 dakika süreyle yapılan bu sınavda, öğrenciler soru kitapçığı ve cevap anahtarını merak ediyor.

Sınavın Yapıldığı Tarih ve Saat

10 Temmuz'da başlayan AÖF yaz okulu dersleri, 19 Ağustos'ta son buldu. Takvimde belirtildiği üzere, sınavlar yüz yüze ve saat 14.00'te yapıldı.

Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı Ne Zaman Açıklanacak?

2022-2023 dönemi için AÖF yaz okulu sınav soruları ve cevap anahtarlarının paylaşılması, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 1 hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Sınav Sorularına Nasıl Ulaşılır?

Öğrenciler, Anadolum eKampüs sistemi üzerinden, Anadolu Mobil uygulaması ya da eKampüs web adresinden giriş yaparak, TCKN ve şifre bilgileriyle sınav sorularını ve cevaplarını görebilir.

AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları

2023 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair resmi bir tarih belirtilmemiş. Ancak geçmiş yıllara bakıldığında, sınav tarihinden itibaren ortalama 15 gün sonra sonuçların açıklanması muhtemel. Tahmini olarak, 5 Eylül'e kadar sonuçların duyurulması bekleniyor. Sonuçlar Anadolu Mobil ya da öğrenci otomasyonu üzerinden öğrenilebilir.

AÖF YAZ OKULU SINAVI SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.