Açık Öğretim YAZ OKULU Sınavı Sonuç! AÖF Yaz Okulları Sınavı Sonuçları

Açık Öğretim YAZ OKULU Sınavı Sonuç! AÖF Yaz Okulları Sınavı Sonuçları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, yaz okulu sınav sonuçlarını heyecanla bekliyor. AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar ve merak edilenler.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, 19 Ağustos'ta gerçekleşen yüz yüze yaz okulu sınavlarının heyecanını yaşıyor.

Sınav sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyorlar. Anadolu Üniversitesi'nin resmi açıklamaları, sonuçların ne zaman ilan edileceği konusunda meraklı bekleyişin devam etmesine neden oluyor.

AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları, genellikle sınavın tamamlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde ilan edilmektedir.

Bu bağlamda, 2023 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Sınav sonuçlarını öğrenmek için http://aof.anadolu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

AÖF Mezuniyet Şartları ve Başarı Notu

AÖF mezuniyeti için öğrencilerin tüm derslerden başarılı olmaları gerekmektedir. Ayrıca, FF, DZ veya YZ notları olmamalıdır.

Mezuniyet için en az 240 ECTS kredisinin tamamlanması ve genel not ortalamasının 4,00 üzerinden en az 2,00 olması gerekmektedir.

Yaz Okulu Sınavı Değerlendirmesi

Yaz okulu sınavlarının değerlendirmesinde, doğru cevap sayısından yanlış cevapların dörtte biri düşülerek puan hesaplanmaktadır. Başarı notu alt sınırı 35'tir. 35'in altında kalan öğrencilere FF harf notu verilir.

AÖF yaz okulu sınav sonuçlarıyla ilgili en güncel bilgilere resmi AÖF internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Öğrenciler, sonuçları öğrenirken heyecan ve merakla resmi açıklamaları takip edebilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.