AÖF 2024 Güz Dönemi Final Sınavı Sonuçları

AÖF 2024 Güz Dönemi Final Sınavı Sonuçları
AÖF 2024 Güz Dönemi Final Sınavı Sonuçları

AÖF sınav sonuçları için bekleyiş devam ediyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, 2024 Güz dönemi final sınavı sonuçlarını henüz açıklamadı.

Resmi duyuru yapılmadığı için öğrenciler, "AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?" sorusuna yanıt bekliyor. Şubat ayının ilk haftasında açıklanması beklenen sonuçlar, heyecanla bekleniyor.

AÖF bahar dönemi ara sınavları ise 23-24 Mart tarihlerinde düzenlenecek. Öğrenciler, sınav giriş belgesi ile sınav yerlerini öğrenebilecekler. Bu ara sınavlar, öğrencilerin başarı notuna %30 etki edecek.

Derslerden başarılı sayılmak için öğrencilerin ders başarı puanlarının 35 veya üzeri olması gerekiyor.

Başarı notu, ara sınavın %30'u ve dönem sonu sınavının %70'i alınarak hesaplanıyor. İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı'nda ise ara sınav notunun %40'ı ve dönem sonu sınav notunun %60'ı etkili olacak şekilde başarı notu hesaplanıyor.

Ödev uygulaması olan derslerde ise başarı notuna katkı, ara sınav notunun %30'u, ödev notunun %20'si ve dönem sonu sınav notunun %50'si şeklinde olacak. Yaz okulu sınavının başarı nota katkısı ise %100 olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum