AÖF ders seçimi ne zaman 2023?

AÖF ders seçimi ne zaman 2023?
Çok sayıda öğrenci eğitim hayatını Açık Öğretim Fakültesi üzerinden devam ettiriyor. Eğitimini açık öğretimden sürdüren çok sayıda kişi şu soruyu soruyor: AÖF ders seçim tarihleri ne zaman? İşte detaylar...

Üniversite hayatını örgün eğitim üzerinden devam ettirmekte olan çok sayıda öğrencinin yanı sıra birçok öğrenci eğitimini Açık Öğretim Fakültesi ile sürdürüyor. Yeni eğitim dönemine yaklaştığımız bu dönemde üniversite eğitimini açıktan yapan pek çok öğrenci ders seçim ve kayıt yenileme tarihlerini merak ediyor. Konu hakkında detaylar haberimizde...

2023 AÖF kayıt yenileme ve ders seçim tarihleri neler?

Ülkemizde eğitimini açık öğretim yoluyla devam ettiren çok sayıda öğrenci mevcut. AÖF kayıt yenileme tarihi yaklaşırken bu işlemin hangi tarihler arasında yapılacağı çok sayıda öğrenci için bir merak konusu.

2023-2024 AÖF güz dönemi kayıt yenileme tarih aralığı açıklandı. Açık Öğretim Fakültesi akademik takvimine göre bu dönem için kayıt yenileme (ekle-sil) 2 Ekim 2023 - 16 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılacak.

AÖF kayıt yenileme ve ders seçimi nasıl yapılır? Öğrenciler AÖF resmi platformu üzerinden ders seçim işlemlerini yapabiliyor. Gerekli ödemeler de yapıldıktan sonra kayıt yenileme işlemi tamamlanabiliyor.

Bu sene Açık Öğretim Fakültesi kayıt tarihi ne?

Eğitimini açıktan devam ettiren öğrencilerin yanı sıra Açık Öğretim Fakültesi'ne yeni kayıt yaptıracak öğrenci adaylarının da merak ettiği çeşitli konular mevcut. Bunlardan biri ise bu sene AÖF kayıt tarihinin ne olduğu.

Bu sene Açık Öğretim Fakültesi'nde eğitim alma hakkı kazanan ve kaydını yaptırmak isteyen öğrenci adaylarının yeni kayıtlarını 28 Ağustos ile 1 Eylül tarihleri arasında yaptırmış olması gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.