Bakan Tekin’den Eğitimde Türkiye Yüzyılı Çalışması!

Bakan Tekin’den Eğitimde Türkiye Yüzyılı Çalışması!
Bakan Tekin’den Eğitimde Türkiye Yüzyılı Çalışması!

Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu ile bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı, ülkemizi Türkiye Yüzyılı’na taşıyacak çocuklarımızı daha müreffeh bir gelecek için hep birlikte hazırlayacaklarını dile getirerek, Kurul üyelerine yapmış oldukları katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Türkiye Yüzyılı’nı gerçekleştirmek için Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu ile bir araya geldi.

Bakan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapmış olduğu paylaşımda, Kurul ile gerçekleşen çalışmalar da sona gelindiğini, eğitimde atacakları yeni adım ile ilgili gerçekleşen istişareleri belirtti.

Ülkemizi Türkiye Yüzyılı’na taşıyarak, çocuklarımızı daha müreffeh bir gelecek için hep birlikte hazırlıyoruz ifadelerini kullanarak, Kurul üyelerini bu noktada vermiş oldukları katkılarından dolayı teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.