Bakan Yusuf Tekin'den devlet bursu programı hakkında açıklama!

Bakan Yusuf Tekin'den devlet bursu programı hakkında açıklama!
Bakan Yusuf Tekin'den devlet bursu programı hakkında açıklama!

Bakan Yusuf Tekin'den Öğrencilere Özel Mesaj

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, devlet bursu kapsamında yurt dışında lisansüstü öğrenim gören gençlerle gerçekleştirilen buluşma programında öğrencilere özel bir mesaj iletişiminde bulundu. Bu özel anı paylaşırken Bakan Tekin, öğrencilere yürekten destek ve teşviklerde bulundu.

Devlet Bursu ile Yurt Dışında Lisansüstü Eğitim Gören Gençlerle Buluşma

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Devlet Bursu ile Lisansüstü Öğrenim Görme Amacıyla Yurt Dışına Gönderilen Öğrenciler ile Buluşma programına katılan Bakan Tekin, genç öğrencilerle samimi bir ortamda bir araya geldi. Programın sona ermesinin ardından Bakan Tekin, resmi sosyal medya hesabı üzerinden anlamlı bir mesaj paylaştı.

bakan-yusuf-tekinden-devlet-bursu-programi-hakkinda-aciklama.jpg

Bakan Tekin'den Öğrencilere Teşvik Dolu Mesaj

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğrencilere hitaben yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Devlet bursu ile lisansüstü öğrenim görme amacıyla yurt dışına gönderilen öğrencilerimizle buluştuk. Bir ağabeyiniz, arkadaşınız ve büyüğünüz olarak her türlü probleminizin arkasında durup hak ettiğiniz şekilde yetişmeniz ve ülkemize hizmet edebilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Allah sizlerin yardımcısı olsun. Yolunuz bahtınız açık olsun."

Bakan Tekin'in bu teşvik dolu mesajı, devlet bursu ile yurt dışında eğitim gören gençler arasında büyük bir heyecan ve motivasyon yarattı. Bu özel buluşma, gençlerin ülkelerine döndüklerinde daha büyük başarılar elde etmelerine ve Türkiye'ye katkıda bulunmalarına ilham kaynağı oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.