Kapaklı kaymakamı Mustafa Gürdaldan eğitim yılına dair önemli mesaj

Kapaklı kaymakamı Mustafa Gürdaldan eğitim yılına dair önemli mesaj
Kapaklı kaymakamı Mustafa Gürdaldan eğitim yılına dair önemli mesaj

Eğitim ve Öğretim Yılının Başlangıcı

Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte önemli bir mesajı paylaştı. Bu mesajıyla öğretmenlere, velilere ve öğrencilere hitap eden Kaymakam Gürdal, yeni bir eğitim dönemine başlamanın coşkusunu ve umutunu paylaştı.

Eğitim, Geleceğimizin Teminatıdır

Gürdal, mesajında eğitimin toplumun temel taşı olduğuna vurgu yaptı. "Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için birinci şart eğitimdir" dedi. Bu ifade, eğitimin önemini vurgularken, ülkenin geleceği için eğitim alanında yapılacak çalışmaların ne kadar kritik olduğunu belirtti.

kapakli-kaymakami-mustafa-gurdaldan-egitim-yilina-dair-onemli-mesaj.jpg

Donanımlı Nesiller Yetiştirmek

Kaymakam Gürdal, çocukların en iyi şekilde yetiştirilmesinin toplumun ortak hedefi olduğunu söyledi. Onların iyi yetişmiş, ülkelerini ve dünyayı anlayan, donanımlı bireyler olmalarının, hem kendi gelecekleri hem de ülkenin ve dünya için büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Hayırlı ve Başarılı Bir Yıl Dileği

Mesajını bu duygu ve düşüncelerle sonlandıran Kaymakam Gürdal, yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilere, velilere, öğretmenlere ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını temenni etti. Ayrıca sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirilmesi dileğiyle mesajını noktaladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.