Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti!

Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti!
Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü değişti!

Marmaris ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelen yeni bir atama haberi ile sarsıldı. Marmaris ilçe milli eğitim müdürü Sibel Kısa, görevden alınarak yerine Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serap Aksel atanmıştır. Bu değişiklikle ilgili merak edilen detayları sizler için derledik.

Serap Aksel, Deneyimi ve Başarılarıyla Dikkat Çekiyor

Marmaris'in yeni milli eğitim müdürü Serap Aksel, Ankara doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Aydın'da tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü lisans programından mezun olan Aksel, eğitim alanındaki kariyerine hızlı bir başlangıç yapmıştır.

marmaris-ilce-milli-egitim-muduru-degisti.jpg

1999 yılında Muğla Marmaris Halit Narin Anadolu Turizm Otelcilik Meslek Lisesine atanmasıyla birlikte, tarih öğretmenliği görevine başlamıştır. Aynı okulda müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığı gibi önemli görevleri üstlenmiştir. 2006-2010 yılları arasında Marmaris Kenan Evren İlköğretim Okulu'nda müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü görevlerini üstlenen Serap Aksel, bu dönemde eğitim camiasında adından sıkça söz ettirmiştir.

2010 yılında sınavla yapılan müdür atamaları sonucunda Marmaris Nurettin Gençalioğlu Anadolu Lisesi'ne müdür olarak atanmıştır. Serap Aksel, 17 Ocak 2017 tarihinden itibaren Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Başarılı bir eğitimci olarak, görev aldığı her okulda olumlu izler bırakmış ve eğitim alanında büyük katkılarda bulunmuştur.

Marmaris ilçesinin yeni milli eğitim müdürü olarak atanmasının ardından Serap Aksel, ilçedeki eğitim kalitesini yükseltme yolunda önemli adımlar atmaya devam edeceğine inanılıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.