MEB ilçe müdürü ataması gerçekleşti! Abdurrahim Demir kimdir?

MEB ilçe müdürü ataması gerçekleşti! Abdurrahim Demir kimdir?
MEB ilçe müdürü ataması gerçekleşti! Abdurrahim Demir kimdir?

Abdurrahim Demir: MEB İlçe Müdürü Kimdir?

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Yeni Atama

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Abdülkadir Altay'ın ayrılmasının ardından yeni müdür olarak atanan isim Abdurrahim Demir oldu. Peki, Abdurrahim Demir kimdir? İşte onun hakkında bilmeniz gerekenler:

Kökenleri ve Eğitimi

Abdurrahim Demir, 1977 yılında Şırnak İli İdil İlçesi Çığır Köyü'nde dünyaya geldi. Eğitimine önem veren Demir, 1995 yılında Mardin Midyat Lisesi'nden mezun oldu.

Üniversite eğitimini ise 2001 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'nde tamamladı.

meb-ilce-muduru-atamasi-gerceklesti-abdurrahim-demir-kimdir.jpg

Kariyer Yolculuğu

Öğretmenlik kariyerine atılan Abdurrahim Demir, 2002 yılında Mardin Midyat İlçesi Söğütlü İlkokulu'nda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Başarılı çalışmaları ve öğretmenlikteki yetkinliği sayesinde 2008 yılında Midyat 75. Yıl İMKB İlkokulu'na Müdür Yardımcısı olarak atanarak yöneticilik kariyerine adım attı.

2014 yılında ise Midyat Vali Kemal Nehrozoğlu İlkokulu'na Müdür olarak atanarak görevine devam etti.

2012-2014 yılları arasında Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde iki yıl boyunca Şube Müdürlüğü görevini üstlendikten sonra, 19 Haziran 2014 tarihinde Mardin İli Savur İlçesine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne görevlendirildi.

11 Ekim 2016 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aynı kuruma İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak asaleten atanarak bu görevine devam etmektedir.

Abdurrahim Demir, Milli Eğitim alanındaki deneyimi ve başarılarıyla tanınan bir isim olarak Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde yeni bir döneme liderlik etmek üzere atanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.