Öğretmenlerden örnek davranış! Eğitim yılına bunun yaparak başladılar...

Öğretmenlerden örnek davranış! Eğitim yılına bunun yaparak başladılar...
2023-2024 eğitim yılına girdiğimiz bu süreçte Afyonkarahisar'da Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu öğretmenleri yeni eğitim yılına örnek bir davranışla başlangıç yaptı. Detaylar haberimizde...

Okulların temiz ve düzenli olması hem hijyen açısından hem de eğitim için daha uygun bir atmosferin oluşturulması bakımından önemli bir konu. Yeni bir eğitim yılının başlamasına yaklaştığımız bu günlerde Afyonkarahisar'da Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu'nda görev yapan öğretmenler temizlik konusunda örnek bir davranış sergiledi. Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu'nda çalışan öğretmenler 2023-2024 eğitim yılına okullarının temizliğini yaparak başladı.

Etkili bir eğitimin yanı sıra öğrenciler, öğretmenler ve diğer personelin hijyenik bir ortamı paylaşabilmesi için okullarda temizlik önemli konular arasında yer alıyor. Yeni eğitim dönemine girdiğimiz bu süreçte Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu öğretmenleri bu önemin altını çizecek bir davranışta bulundu. Bir araya gelerek okullarının temizliğini yapan öğretmenler okullarında öğrenciler için çeşitli yenilikler de yaptı.

Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu yeni eğitim yılına temizlik ve birtakım yeniliklerle giriş yapıyor...

Afyon Türkeli Gazetesi'nin haberine göre Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu bulunduğu ilçede örnek okul olarak biliniyor. Öğretmenlerin gönüllü olarak gerçekleştirdiği temizlik çalışmaları çevreden takdir gördü. Okulda yapılan bu temizlik çalışmalarının yanı sıra öğrenciler için yenilikler de yapıldı.

Emirdağ Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Emrullah Hurma konuyla ilgili açıklama yaptı. Okul Müdürü Hurma yapılan yenilikleri okullarında oluşturdukları yeni kütüphanenin yanı sıra öğrenci kafe, akıl zeka oyunları sınıfı, spor salonu, sinema salonu ve Türkçe Sokağı olarak belirtti. Hurma yapılan yeniliklerden ve temizlik çalışmasından öğrenci ve velilerin çok mutlu olduğunu söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.