Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Tekin Öğrenci ve Öğretmenlere Cep Telefonu Kısıtlaması getirdi!

Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Tekin Öğrenci ve Öğretmenlere Cep Telefonu Kısıtlaması getirdi!
Milli Eğitim Bakanı Tekin tarafından yapılan açıklama ile öğrenci ve öğretmenlere cep telefon kısıtlaması geliyor

Milli Eğitim Bakanı, öğrencilerin ve öğretmenlerin ders esnasında cep telefonlarını kullanımına yönelik yeni bir karar aldı.

Milli Eğitim Bakanı tarafından yapılan bu duyuru ile öğrencilere yönelik aldığı kararda, öğrencilerin cep telefonlarını derse girmeden önce teslim etmelerini sağlıyor.

Ders bitene kadar telefonların geri alınmaması konusunda tavsiyede bulundu.

Daha fazla odaklanma!

Bakan, bu uygulama ile öğrencilerin dikkatinin dağılmasını önlemeye yardımcı olacağını ve derse daha fazla odaklanmalarını sağlayacağını vurguladı.

Öğretmenlere de cep telefon kısıtlaması geldi!

Milli Eğitim Bakanı, öğretmenlere de önemli bir görev olarak ders esnasında telefon kullanımını kısıtladı. Özellikle sınıfa telefonsuz olarak katılınması gerektiği konusunda önemli uyarılarda bulundu.

Öğretmenlerin, öğrencilere iyi bir örnek teşkil etmelerinin, öğrencilerin disiplinlerini ve çalışma alışkanlıklarını olumlu yönde etkilenmesi adına bu kısıtlamaların getirildiği belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.