Yeni gelişme! Öğretmen Eylül Maaş Bordroları Çıktı! Hemen Bakın!

Yeni gelişme! Öğretmen Eylül Maaş Bordroları Çıktı! Hemen Bakın!
Öğretmenlerin Eylül ayı için oluşturulan Maaş Bordroları nihayet düzenlendi.

Öğretmenler tarafından büyük bir merakla beklenen Eylül ayı maaş bodroları açıklandı.

Eylül maaş bordrosunda alacaklara ait tüm detaylar, öğretmenler tarafından büyük bir heyecan içerisinde bekleniyor.

Öğretmenlerin 2023 Eylül Maaş Bordroları yayınlandı!

Öğretmenler için 2023 yılının Eylül ayı için hazır edilen güncel maaş bordroları e-devlet üzerinden kolayca görüntülenebiliyor.

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından her ay için düzenli olarak hazır edilen bordrolar, e devlet sistemince öğretmenlerin görüntülemesi için yayına alınıyor.

e-Bordro hizmeti üzerinden öğretmenlere sunulan maaş bordrolarını hem kadrolu öğretmenler hem de sözleşmeli öğretmenler kolayca erişebiliyor.

Öğretmen Bordrolarında Hangi Bilgiler Var!

yeni-gelisme-ogretmen-eylul-maas-bordrolari-cikti-hemen-bakin.webp

Öğretmenlerin maaşlarına ilişkin bilgilerin ve detayların yer aldığı en güncel bordro, çalıştıkları kurum, devlet tarafından ödenen maaşlar, kesintileri, ek ödemeleri ve diğer mali detayları eksiksiz olarak gösteriyor.

Öğretmen bordrosu genellikle aylık veya herhangi bir belirli döneme ait ödemeleri içeriyor.

Öğretmenin sözleşmesine veya kadrosuna göre belirlenen temel maaşı, Gelir vergisi, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kesintileri gibi yasal kesintiler ve öğretmenin katkı payları, Brüt maaştan kesintilerin çıkarılması sonucu elde edilen öğretmenin net maaşı, Ders ücretleri, ek ders ücretleri ve İzinler, fazla mesai ücretleri tarzındaki ek detayalrı da bordrolar tek tek açıklar.

2023 Eylül ayı içerisinde görevli olan her bir kadrolu ya da sözleşmeli öğretmen kolayca bu bahsi geçen detaylara kendi bordrolarına bakarak erişim sağlayabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.