Yeni Sınav Görevleri Öğretmenleri Bekliyor

Yeni Sınav Görevleri Öğretmenleri Bekliyor
Yeni Sınav Görevleri Öğretmenleri Bekliyor

Öğretmenlere yönelik olarak ÖSYM'den gelen 2 yeni sınav görevi bulunuyor. Daha önce duyurulan 2024 MEB-EKYS sınav görevinin yanı sıra, bu kez ek olarak 2. bir sınav görevi sunuldu.

Öğretmenlere İki Farklı Görev

  1. MEB-EKYS Sınav Görevi (18 Şubat 2024): Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda yönetici olarak atanmak isteyen öğretmenlerin katılacağı bu sınav, 18 Şubat 2024 tarihinde ÖSYM tarafından düzenlenecektir. Görev, gözetmenlik olarak belirlenmiştir.

  2. ÖSYM Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı (11 Şubat 2024): Diğer sınav ise ÖSYM uzman yardımcılığı giriş sınavıdır ve 11 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirilecektir. Görevler, sınav merkezi ve bina görevleri ile gözlemcilik görevi şeklinde belirlenmiştir.

Görev Almak İçin Adımlar

Her iki sınav için de görev almak isteyen öğretmenler, ÖSYM GİS sistemi üzerinden görev alma talebinde bulunabilirler. Aşağıdaki linki kullanarak kolayca sınav görev talep ekranına ulaşabilirsiniz..

Görev Talep Ekranı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum