YKS başvuru ücreti için online başvuru yap, ücretsiz yararlan

YKS başvuru ücreti için online başvuru yap, ücretsiz yararlan
Başvurular, sınavdestek.bursa.bel.tr web sitesi aracılığıyla 29 Şubat'a kadar alınacak ve uygunluk kriterlerini karşılayan adaylar bu imkandan faydalanabilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, eğitime verdiği desteği bir kez daha göstererek, bu yıl Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) katılacak ihtiyaç sahibi öğrencilerin başvuru ücretlerini üstleniyor.

YKS başvuru ücreti için online başvuru yap, ücretsiz yararlan

Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın duyurduğu bu girişim, gençlerin eğitim yolculuklarında önemli bir mali yükü hafifletiyor. Başvurular, sınavdestek.bursa.bel.tr web sitesi aracılığıyla 29 Şubat'a kadar alınacak ve uygunluk kriterlerini karşılayan adaylar bu imkandan faydalanabilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin gençlere yönelik diğer destekleri arasında burslar, ücretsiz sınava hazırlık kursları ve çeşitli indirimler yer almakta olup, bu yeni uygulama ile belediye, gençlerin ve ailelerinin yanında olduğunu bir kez daha vurgulamış oluyor.

Başkan Aktaş, sağlanan desteğin gençlerin başarısı için bir motivasyon kaynağı olduğunu ve şehrin geleceğini daha sağlam temellere dayandırdıklarını ifade ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.