a
X

Memurlara Ara Zamda Tarih Belli Oldu

Memurlara Ara Zamda Tarih Belli Oldu. Öğretmenler, polisler, hemşireler.. herkesi ilgilendiriyor

Memurlara Ara Zamda Tarih Belli Oldu

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden sonra gündem yavaş yavaş eskiye dönüyor ve  memur ara zammı da konuşulmaya başlandı.

MHP AKP İle Görüşüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Bahçeli: ‘memurlara ek zam için Ak Parti ile görüşmelerini sürdürüyor. Buna göre Nisan ayında memurlara yüzde 15’lik bir ara zam üzerinde çalışılıyor.’ dedi.

Adsiz 1280 × 720 piksel555

Yüzde 15 Ara Zam

Yüzde 15’lik ara zam ile memurlar (öğretmenler, hemşireler, polisler vs.) memnun edilecek. Yüzde 30 zam oranına sosyal medyada memurlardan tepkiler henüz dinmiş değil.

Memurlar internette yapılan bir analize göre seçime memurları kaybederek girmek istemeyen Cumhur İttifakı seçimden bir ay önce memurların gönlünü almayı umuyor.

Asgari Ücretliler de ek zam bekliyor.

Her seçim öncesi olduğu gibi bu seçimden de önce büyük bir zam bekleniyor. İktidarın kaderini etkileyecek kadar büyük bir memur sayısının olduğunu unutmamak gerek. İktidar da elbette bunun farkında ve bütün memurların mutlu olacağı bir seviyede zam bekleniyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Memurlara Ara Zamda Tarih Belli Oldu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.