METRE BONCUKLU ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Metre boncukla oda takımı yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli bir oda takımı modeli yapımı göstermek istiyorum. Hazır tuhafiyelerde satılan metre boncuklar üzerine yapılmış olan bu oda takımı şık ve gösterişli bir model. Çeyiz hazırlıkları yapanlar için kısa sürede yapılabilecek çok iyi bir alternatif.

Dantel oda takımları yapmak için vaktiniz yoksa veya kısa sürede fazla yorulmadan güzel bir oda takımı örneği yapmak istiyorsanız bugün sizlere göstereceğim metre boncuklu oda takımı modeli detaylı yapım aşamasına mutlaka göz atmalısınız.

METRE BONCUKLU ODA TAKIMI

METRE BONCUKLU ODA TAKIMI

Metre boncukların kesilerek küçük kareler haline getirilmesi sonucu etrafının yine parlak ipler ile işlenmesi ile yapılan bir oda takımı bu. Bu şekilde parlak ve gösterişli modelleri seviyorsanız bu modele göz atabilirsiniz. Burada gri renkte olan metre boncuk kullanılmış. Bunun dışında birde altın sarısı renginde olan metre boncuklar da var. Bunları da kullanabilirsiniz. İp olarak ise simli ipler kullanılmaktır.

METRE BONCUKLU ODA TAKIMI

METRE BONCUKLU ODA TAKIMI

Oda takımını yapmak için öncelikle metre boncukları küçük kareler halinde kesiyorsunuz. Burada video içerisinde kesim kısmından başlanarak her yapım aşaması detaylı bir şekilde anlatılmış.

METRE BONCUKLU ODA TAKIMI

METRE BONCUKLU ODA TAKIMI

Küçük kare boncukların etrafına simli ip ile model yapılarak küçük küçük motifler yapılıyor. Daha sonra yapılan bu motifler birleştirilerek oda takımı haline getiriliyor. 9 tane motif yapılmış ve bu motiflerin birleştirme kısımları da video içerisinde anlatılmış. Burayı takip edebilirsiniz.

Metre boncuklu oda takımı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. METRE BONCUKLU ODA TAKIMI METRE BONCUKLU ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    METRE BONCUKLU ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak METRE BONCUKLU ODA TAKIMI MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.