MEYVE ŞEKLİNDE YASTIK YAPMAK

meyve-seklinde-yastik-yapmak-440x415

Evde kumaştan veya keçeden meyve şeklinde yastık yapmak için bu güzel çalışmayı sizlere sunmak istedim. Evinde yastıklara önem verenlerdenseniz, mutlaka bu çalışmayı incelemenizi tavsiye ediyorum. Meyve şeklinde yastık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiğini paylaşmışlar.

Ben ilk gördüğümde çok beğendim ve yapmak istedim. Bu tür çalışmaları daha önce örnek olarak da paylaşmıştım. Evde nasıl yapacağınızı gösteren çalışmalara sitemizde sürekli ulaşabilirsiniz.

Meyve biçiminde yastık yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar ise hemen bu yazının altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleriyle birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

meyve-seklinde-yastik-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*