Meyve Sineklerinden Kurtulmak Mümkün Mü?

meyve-sineklerinden-kurtulmanin-yollari

Meyve Sineklerinden Kurtulmak Mümkün Mü?

Meyve sinekleri herkesin başının belasıdır. Evinizde meyve sepeti veya meyve şöleni yapmak istiyorsunuz. Ancak meyve sinekleri sizin yaptığınız bu güzelliği rahat bırakmıyorlar mı? bu yazımız tam size göre…

Öncelikle evinizde alacağınız bir takım basit önlemler ile meyve sineklerinden kurtulmak mümkün mü? sorunuza çözüm bulabilirsiniz.

  • evinizde çöpleri dışarıya çıkarttığınızdan emin olmalısınız.
  • çöpleriniz için teneke kutuları kullanmayı tercih etmelisiniz.
  • evinizin herhangi bir odasında veya mutfakta açıkta yiyecek bırakmamalısınız.
  • tükettiğiniz içki şişelerini, gazoz şişelerini veya su şişelerini çalkalayıp çöpe atmalısınız.
  • üstü ambalajlanmamış yani kapatılmamış yiyecekleri açıkta bırakmamalısınız.

Bir başka çözüm ise sinek kağıtları kullanmaktır. Sinek kağıtları meyve sineklerini kendi üzerine çeker ve sineklerin yapışmasını sağlar. Böylece sizleri geçici olarak meyve sineklerinden de kurtarmış olur.

Yine meyve sineklerinden kurtulmak için sizlere altta anlatımlı bir video paylaştım. Anlatımlı videoyu izleyerek sizde evinizde ki meyve sineklerinden veya küçük sineklerden kolaylıkla kurtulmanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda paylaşacağımız bilgiler ile meyve sineklerinden kurtulabilirsiniz.

meyve-sineklerinden-kurtulmanin-yollari

Altta bulunan meyve sineği nasıl yok edilir? adlı videonun tamamını izleyin ve evinizdeki meyve sineklerinden kurtulmanın çözümünü keşif edin. Kolay gelsin.

Evinizdeki meyve sineklerinden kurtulduktan sonra tekrar aynı sorunla karşılaşmamak için mutlaka yukarıdaki sıraladığımız maddeleri günlük hayatınızın bir köşesine not etmelisiniz. Bu sayede tekrar tekrar meyve sinekleri sorunu yaşamamış olursunuz.

Fruchtfliegen – fruit flies – les mouches des fruits

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*