MİCKEY MOUSE ETAMİN ÖRNEĞİ


Mickey mouse etamin örneği arayanlar olur diye, bu güzel örneği paylaşmak istedim. Kendin yap çalışmaları olarak sitemizde birçok şeklin etamin örneğine ulaşabilirsiniz.

Oyuncak etamin örnekleri, eşya etamin örnekleri ve çiçek etamin örnekleri gibi birçok örneğe sitemizde kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan etamin kategorisinde aklınızın almayacağı kadar paylaşımda bulunduğumu belirtmek isterim.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Yeni etamin örneklerini buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Hem kolay yapımı sayesinde zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz.

Hem de anlatımlı olması sayesinde yaptığınız etamin işleme çalışmalarında zorlanmadan kısa sürede kullanabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

mickey-mouse-etamin-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*