MİNİ DEFTER KOLYE YAPMAK


Mini defter kolye yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmalısınız. Kendin yap çalışması olarak daha önce de minyatür kolye yapımı ile ilgili birçok çalışmanın detaylı anlatımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilir ve adım adım anlatımından yararlanarak yapabilirsiniz.

Mini defter kolye yaparak kullanabilir ve takı olarak kullandığınız süs malzemesini sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Bu tür çalışmalar her zaman değerli olmuştur. Yapıp satabilir ve küçükte olsa güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde boş zamanınızı değerlendirip, bir şeyler yapmak istiyorsanız bu güzel mini defter kolye çalışmasını kesinlikle yapmalısınız. Bu tür takılar hem anlam içerir. Hem de sevdiğiniz kişilere içine not yazarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

mini-defter-kolye-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*