MİNİMON İĞNEDANLIK ÖRNEĞİ


Minimon çocukların çok sevdiği bir figür. Piyasada uzuz denemeyecek fiyatlara satılan minimon oyuncaklara neredeyse bütün çocuklar sahip olmak istiyor. Evde yapılması da mümkün olan bu oyuncakların hazırlanmasında değişik malzemeler kullanılabiliyor.

Karton, keçe hatta tuvalet kağıdı rulosundan hazırlanmış minimon oyuncak tasarımları söz konusu. Çocuklar bu oyuncağı severken kadınlar da bu dekoratif figürün farklı kullanım alanlarını keşfetmiş durumda ve bunlardan birisi de minimon iğnedanlık örneği olarak ortaya çıkıyor.

Hazırlanması hem kolay hem de zevkli olan minimon oyuncakları giydirirken de kadınlar hayal güçlerini kullanabilirler. Minimon oyuncakların farklı amaçlarla da kullanımı söz konusu ve bunlardan biriside iğnedanlık olarak kullanmak.

Özellikle keçeden yapılan minimon iğnedanlık örneği ve yapılış detayları internet üzerinde resimli ya da videolu olarak anlatılıyor. Bir çizgi film karakteri olarak ortaya çıkan minimon sempatik görüntüsüyle hem çocukların hem de kadınların gönlünü kazandı.

Kadınların kendilerinin hazırlaması da mümkün olan minimon bebeklerin oyuncak olma özelliğinin dışında farklı kullanım alanlarının da ortaya çıkması kaçınılmaz oldu. Minimon iğnedanlıklar keçe ya da kumaş kullanılarak hazırlanabilir. Kadınlar bu hazırlığı çocuklarıyla beraber yaparak birlikte hoş vakit de geçirebilirler.

Keçeden minimon bebek hazırlamak için siyah, mavi ve sarı keçe temin etmek yeterli oluyor. Makas, iğne ve pamuk ya da yün de üretim aşamasında gerekiyor. Sarı keçeden taslak hazırlandıktan sonra detayların uygulamasına geçiliyor.

minimon-ignedanlik-ornegi
MİNİMON İĞNEDANLIK ÖRNEĞİ

source : http://www.repiny.com/pin-7368.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*