MİNYATÜR HASIR SEPET NASIL YAPILIR

minyatur-hasir-sepet-nasil-yapilir-440x415

Evde minyatür hasır sepet nasıl örülür diyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Daha önce minyatür sanatıyla ilgili çeşitli paylaşımlarım olmuştu.

Evde kolay minyatür hasır sepet yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Evde minyatür sepet yapmak için örgüde kullanacağınız malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan yerlerin dışında nalbur dükkanlarından da bulabilirsiniz.

Minyatür işler yapmak isteyenler için sitemizde yer alan minyatür kategorisinde birçok değişik çalışmanın yapılışını gösteren resimli anlatım ve anlatımlı videolar bulunuyor.

Sizde çalışmaları inceleyebilir ve aynısından kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde minyatür hasır sepet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Benzerleri hemen altta karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

minyatur-hasir-sepet-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7370.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*