MİNYATÜR PATİK YAPMAK

minyatur-patik-yapmak-564x415

Minyatür patik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Evde minyatür çalışmalar yaparak zaman geçirenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı da seveceksiniz. Minyatür patik yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Anlatımlı minyatür patik yaparak çocuk odasına sarkaç süs olarak da asabilirsiniz.

Minyatür patik yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Aynı zamanda minyatür yapmak yerine gerçek bebek patiği yapmada da bu güzel anlatımı kullanabilirsiniz.

Malzemenizi temin ettikten sonra minyatür patik çalışmasını yaptıktan sonra fazlaca yaptığınız minyatür patikleri satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Süs amaçlı yaptığınız minyatür patik çalışmasını bebeği olanlara da sevindirici hediye olarak sunabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

minyatur-patik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*