MODELCİLİKTE KULLANILAN SICAK TEL KESME VİDEOLU


Sıcak tel kesme çalışmaları

Modelcilikte kullanılan sıcak tel kesme videolu ve örnek resimlerle altta donattık. Örneklerden yararlanarak sizde bu tür işler yapıyorsanız yardımcı video da çok işinize yarayacak. Yabancı anlatımlı videolar bulabildim. Onları izleyerek sizde modelcilikte sıcak tel kesme deneyimlerinizi geliştirebilirsiniz.

Modelcilik ile uğraşanlara özellikle sıcak tel ile kesim konusunda yardımcı olacak bu paylaşımımız sayesinde eksik yönlerinizi keşif edebileceksiniz. 2-3 kişi bir araya gelerek kolaylıkla alabileceğiniz malzemeler ile modelcilik hobinizi gerçekleştirebilirsiniz. Modelcilikte kullanılan sıcak tel kesme işlemini anlatan videodan yararlanabilir ve sizde bu çalışmayı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Sizin için paylaşacağımız videoyu izleyerek, son derece başarılı bir şekilde köpük kesicisi yapılabilir. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu işlemi yapacağınız zaman elektrik trafosunun kaliteli olması ve kaçak olmaması da son derece önemlidir. Elektrik çarpması gibi durumlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle de çocuklardan bu tür alet ve hedevatları uzak tutmanızı da önermekteyiz.

Modelcilik sıcak tel kesme örneği

İzleyeceğiniz çalışmalar yabancı olsa da sesini kısın ve arkanıza yaslanın. Yada durdur başlat yaparak çalışmaları anlık takip ederek yapmayı öğrenebilirsiniz.

modelcilikte-kullanilan-tel-kesme

modélisation – modeling – Modellieren

Yukarıdaki videoyu sonuna kadar izlemelisiniz. Takıldığınız yer olursa yorum yazmayı unutmayın. Sizin için araştırır, daha kolay anlatım veya çeşitler bulup paylaşırız. Bizde bir ara bu çalışmayı yapmayı düşündük. Ancak yapımı biraz profesyonel ve zor olduğu için bu işi yapanından öğrenmeyi istedik. Umarım izleyeceklerinizden bir şeyler kaparsınız. Yine yardımcı olmaya çalışırız sevgili ziyaretçilerimiz. İyi günler iyi çalışmalar.

1 Comment on MODELCİLİKTE KULLANILAN SICAK TEL KESME VİDEOLU

  1. modelcilik ile uğraşıyorsanız bu kaliteli çalışmayı mutlaka izlemelisiniz. ayrıca bu paylaşımımızı beğendiyseniz, facebook duvarınızda paylaşırsanız seviniriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*