MOTİFLİ ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK

motifli-orgu-bileklik-yapmak-2-332x415

Motifli örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. Motifli bileklikler yapmak için paylaştığımız diğer çalışmalarda dikkatinizi çekebilir.

Onlar da yazının altında karşınıza belirecek. Onlara da mutlaka bakın. Kolay yapılan örgü bileklikler ile sizde kullanmalık yada hediye olarak arkadaşlarınıza bu tür bileklikleri yapabilirsiniz. Evde el yapımı bileklik yaparak satış amaçlı da harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Satarak güzel paralar kazanacağınız harika bileklik yapımı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örgü bileklik yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakın. Kolay gelsin.

source : pinterest

motifli-orgu-bileklik-yapmak-2

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*