Mukavvadan Kolay Süs Paketi Yapmak


Evde mukavvadan kolay süs paketi yapmak isteyenler için bu yazımda harika bir çalışma paylaştım. Yapımı kolay olan bu çalışmayı kırtasiyeden aldığınız kartondan da yapabilirsiniz. Değişik renklerde veya desenlerde de yapabiliyorsunuz. Yapmanız gereken standart bir kartonun üzerine desenli kitap kaplığı kaplamak ve resimli anlatımda gördüğünüz adımları desenli kartona uygulamak. Evde kartondan kolay süs paketi yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanarak değişik güzel süs paketleri hazırlayabilirler.

Bu güzel süs paketi aynı zamanda bir nevi doğum günü hediye kutusu olarak da anımsanabilir. Kolaylıkla yapacağınızı söyleyebilirim. Yapmanız gereken tek şey evde mukavvadan kolay süs paketi yapmak için resimli anlatımdaki basit adımları tek tek gerçekleştirmek. Bu sayede kısa sürede sizde kartondan hediye paketi yapabilir ve sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri bu yaptığınız kutunun içinde sunabilirsiniz. Renkli kartondan hediye paketi yapmak için malzemeler ise ;

  • karton.
  • makas.
  • kurdele.
  • yapıştırıcı.
  • kalem.

Yapılışını resimli anlatımda gösterildiği gibi yapabilir ve sizde kartondan desenli hediye paketi hazırlayabilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize yapacağınız sürprizleri bu hazırladığınız hediye paketi ile yapabilirsiniz. Şimdi sizleri mukavvadan kolay sürpriz paket yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

mukavvadan-kolay-sus-paket-yapmak
kartondan kolay süs yapımı

Mukavvadan süs paketi yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan kağıt karton kategorisinde sürekli paylaşıyorum. Sizlerde bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Yapmanız gereken resimli anlatımda yer alan adımları yapmak. Makas ile gerekli yerlerden kestikten sonra ve yıldız şeklini oluşturduktan sonra hepsini yukarıya doğru katlamak ve içine hediyenizi koyduktan sonra etrafını kurdele ile sarabilirsiniz. Dilerseniz süs olarak yapıştırıcı ile yapıştırabilir ve istediğiniz yerlerde süs olarak kullanabilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/40048407

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*