Mukavvadan Yapılan Çalışmalar

Mukavvadan Yapılanlar

Mukavva ile yapılan çok güzel minyatür çalışmaları ve süs projeleri var. Bunların en güzellerini araştırdığımda ise karşıma bu enfes örnekler çıkmakta. Mukavvadan yapılan projeleri arıyorsanız? ve sizde bu tür güzel etkinlikler yapıyorsanız? mutlaka altta görmeniz gereken çalışmalar var.

Bunları inceleyerek sizde değişik fikirlere ulaşabilirsiniz. Yeni minyatür karton işleri yapabilirsiniz. Altta gördüğünüz gibi karton araba maketi, mukavva bisiklet minyatür çalışması gibi değişik etkinlikler yapılmış.

Sizler de bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Ben minyatür ev yapmıştım. Boyama işlemini sprey boya ile yaptım ve saniyeler içinde evimi beyaza boyadım. Sonra kahverengi çatı ve kırmızı çit yaptım. Güzel oldu.

Böyle projeleri her zaman sevmişimdir. Sizler de kartondan ev maketi veya değişik örnekler yapıyorsanız? bizlere gönderebilirsiniz. Altta örneklerin nasıl yapıldığına ilişkin anlatım veya resimli adımlar yok.

Ancak sitemizde bu tür karton maket işleriyle alakalı anlatımlar yer alıyor. Karton şablonlar yer alıyor. Onları incelemenizi öneriyorum. Keyif alarak yapacağınız örnekler var.

Farklı ve güzel karton çalışmalarında görüşmek üzere arkadaşlar. Şimdilik bu güzel örnekler bu kadar. Daha fazlası için yine sitemize bekleriz. Değişik karton minyatür örneklerini araştırıyorum. Bulunca bu yazımıza iliştireceğim.

Farkıl mukavva örneklerinde görüşelim. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mukavvadan Yapılan Çalışmalar için yorumda bulun

    Mukavvadan Yapılan Çalışmalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mukavvadan Yapılan Çalışmalar için ilk yorumu yapabilirsin.