Müzik Kulaklık Kablosunu Renkli İple Süsleme


Müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz ve kulaklık kablosunun standart renginden sıkıldıysanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı uygulayabilirsiniz. Renkli ipten kulaklık kablosu süsleme çalışması olarak adlandıracağımız bu çalışmanın size resimli anlatımını paylaştım.

Nasıl yapacağınızı ve adımların neler olduğunu resimli anlatıma bakarak anlayabilirsiniz. Evde müzik kulaklık kablosunu renkli iple süsleme çalışması sayesinde rengarenk kablolu kulaklığınız olacak. Bu çalışmayı yapınca etrafınızdaki arkadaşlarınız veya insanlar bu kulaklığı nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu tür çalışmalar yaparak normal fiyatına sattığınız kulaklığı iki katına da satabilirsiniz. Bu tür çalışmaları beğenen ve hoşlanan birçok müşteriye ulaşmak mümkün. Evde müzik kulaklık kablosunu süsleme çalışmaları sayesinde kullandığınız cep telefonlarınızın da kulaklık kablolarını renklendirebilirsiniz. Telefonunuz renkli bir kapağa sahipse, kulaklık kablosu beyaz veya siyah ise bu çalışmayı yapmayı düşünmelisiniz. Şimdi sizleri kulaklık kablosu süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

muzik-kulaklik-kablosunu-renkli-iple-susleme

Kulaklık kablosunu örgü tekniği ile renkli iplerle süsleyebilir ve rengarenk kulaklık sahibi olabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı bir bileklik yapıyormuş gibi düşünmelisiniz. Resimli anlatımda kulaklık kablosunu 3 aşamada nasıl rengarenk yapacağınız tekniği ile anlatılmış.

Bu çalışmayı bileklik veya kolye yapımında da değerlendirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları sıkça sitemizde yer alan kendin yap bölümünde paylaşıyorum. Evde örgü bileklik yapmak veya benzeri çalışmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde kulaklık kablosu süsleme çalışması olarak sanırım bu ilk paylaşımım olacak. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/11013850

1 Comment on Müzik Kulaklık Kablosunu Renkli İple Süsleme

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*