Nakışlı Oyuncak Modelleri


Nakışlı Oyuncak Örnekleri

Nakış işleri yapanlar için beğenecekleri güzel oyuncak örneklerini derleyelim dedik. Dikiş nakış işlerinde motif veya desen yada örnek çok önemlidir. Bazen bir şey yapmaya kalkışırız ve ne yapacağımızı bir türlü bulamayız. Ancak yapmak istediğimiz şeyi baktığımız yada gördüğümüz örneklerden kolayca düşünebiliriz.

Altta birbirinden değişik ve güzel dikiş nakış hayvan motif örnekleri yer alıyor. Kirpi nakış örneği, ördek nakış modeli ve daha birçok güzel örneği altta göreceksiniz. Nasıl yapıldıkları veya nakış oyuncak örneği nasıl işlendiğini anlatan öğretici resimler değil belki, ama işinizi görecektir.

Bu tür anlatımlı çalışmalara ulaşınca zaten sizlere paylaşacağım. Şimdilik sadece örnek olan resimleri bir araya getirdik. Yapanların ellerine emeklerine sağlık. Gerçekten güzel şeyler yapmışlar. Bunları süs veya çeyizlik olarak yapıp saklayabilirsiniz. Hatta satarak para dahi kazanabilirsiniz arkadaşlar.

Nakışlı oyuncak modelleri sizde de varsa resimlerini bize çekip gönderebilirsiniz. En güzel nakış oyuncak örneğini seçeriz. Hatta yapılışını video olarak hazırlarsanız bu yazımızda paylaşmaktan mutluluk duyarız arkadaşlar. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*