Nişan Örgü Saç Modeli Yapımı

Nişan Örgü Saç Modeli Yapımı

Yakınlarda bir nişan davetine mi katılacaksınız? dert etmeyin. Bu güzel örgü saç modelinin yapımını resimli olarak paylaştım. Hem resimli örneği hem de yapılışı resimli anlatımda mevcuttur. Yapmanız gereken bir arkadaşınızdan yardım istemek ve bu resimli anlatımı ona göstererek, aynısını yapmasını istemenizdir. Böylece resimli anlatımda gördüğünüz nişan örgü saç modeli çalışmasını kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Eğer bu saç modelini yaptıracak usta bir arkadaşınız yoksa, gittiğiniz kuaförde akıllı cep telefonunuzdan bu güzel örgü saç modelini ona açıp göstermeniz yeterli olacaktır. Kuaförünüz saniyeler içinde istediğiniz bu modeli size çıkaracaktır.

Resimli anlatımda adım adım nişan için örgü saç modeli yapımı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Yapmanız gereken sadece saç örgüsünü yapacak birisini bulmak. Bu güzel örgü saç modelini nişanlarda, düğünlerde ve özel davetlerde yapabilirsiniz. Gerçekten bittikten sonra harika görünüyor ve tam örgünün üzerine güzel de bir toka taktığınızda harika bir saç modeline sahip oluyorsunuz. İnanın katıldığınız davetlerde herkesin gözleri özellikle de hemcinslerinizin gözleri sizin saçlarınızın üzerinde olacaktır.

Hani saç şampuan reklamları vardır. O reklamlar da saçları dalgalı kızlara birçok kişi hayranlıkla bakar. İşte o reklamdaki bayan gibi kendinizi hissedeceksiniz. Çünkü bu tür örgü saç modelini yapmayı her bayan bilmez. Ancak sitemize uğradıysa bileceğinden emin olabilirsiniz. Buyurun nişan örgü saç modeli yapımına ;

nisan-orgu-sac-modeli-yapmak

Diğer güzel örgü saç modelleri için sitemizde yer alan saç modelleri bölümüne mutlaka uğramalısınız. İlerleyen günlerde daha fazla saç modeli yapımı ile ilgili çalışmaları bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : https://www.diyfashionprojects.com/diy-messy-twist-updo-hairstyle/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ipek dedi ki:

    ben bu modeli biliyorum siz de bilmeyenlere pratik olarak anlatmışsınız. herkesin işine yarayacak bir konu pratik olarak yapabilirler