NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kolay nohut model bebek patiği yapımı

Daha önce sizlere nohut model ile yapılmış olan kolay bir bebek yeleği modeli göstermiştim. Bugünde sizlere bu nohut model ile yapılmış olan kolay bebek patiği yapımını göstermek istiyorum. Bu sayede yeleğiniz ve patiğiniz bir takım olabilir.

Nohut modelin nasıl yapıldığını daha önce sizlere gösterdiğim yelek yapımından öğrenmiş olabilirsiniz. Burada kullanılan nohut modeli ile yine bebekler için çok şık patikler yapabilirsiniz. Bugün yine şiş örgüsü ile yapılmış çok şık bir patik modelini sizlere göstereceğim.

NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ

NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ

Bebek patiği yapımı için öncelikle düz bir örgü yapılıyor. Yapılan bu örgünün üzerine patiğin ön kısım ve yan kısım ayrımları yapılıp ön kısımdaki nohut modelin yapımına başlanıyor. Burada birkaç sıra nohut modeli yapıldıktan sonra ise patiğin yan kısımları yapılıp en sonunda lastik kısmı da yapıldıktan sonra patik tamamlanıyor.

Bebek patiği modeli aslında çok basit. Ben bu şekilde size anlatınca biraz karışık gelebilir ama videoda verilen anlatıma dikkat ederseniz sorun yaşamadan harika bir patik modeli yapabilirsiniz. Tek parça halinde yapılan bu patik kış aylarında bebekleriniz için oldukça kullanışlı olacaktır.

NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ

NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ

Nohut modeli ile yapılan bu patik modelini hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için yapabilirsiniz. Yelek modelinde kullanılan ipin devamı kullanılarak patik ve yelek takım haline getirilmiş. Sizde bu şekilde takımlar yapıp hediye edebilirsiniz veya bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

Kolay bebek patiği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCXaya44nFXaDJ-dC04Z9WDg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak NOHUT MODEL KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.