ÖĞRETİCİ GİYİM ÖRNEKLERİ

Öğretici giyim örnekleri bakımından paylaştığım bu güzel çalışma da dikişsiz elbise yapmayı öğrenebileceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde esnek penye veya tişörtleri değişik mini eteklere dönüştürebilirsiniz.

Penyeden mini etek yapmak için paylaştığım örnek çalışmaları sitemizdeki giyim ve kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz.

Sizde benzer çalışmalarla eskileri değerlendirebilir ve öğretici giyim örnekleri sayesinde yeni kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde dikiş yapmanıza gerek kalmadan çok güzel mini etekler yapabilirsiniz.

Özellikle de plajda bu tür örtü veya kapatma amaçlı esnek tişörtleri mini etek olarak kullanabilirsiniz. Dikişsiz olması sayesinde fazla emek harcamanıza gerek kalmadan bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ogretici-giyim-ornekleri

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖĞRETİCİ GİYİM ÖRNEKLERİ için yorumda bulun

    ÖĞRETİCİ GİYİM ÖRNEKLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖĞRETİCİ GİYİM ÖRNEKLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.