ÖĞRETİCİ KUMAŞ FERMUARLI PARA CÜZDANI YAPMAK


Öğretici kumaş fermuarlı para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı denemelisiniz.

Kolay bir şekilde nasıl yapıldığını alttaki anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Adım adım kumaş cüzdan yapmak için daha önce de paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza belirecektir.

Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım anlatımlı olması sayesinde öğretici kumaş fermuarlı para cüzdanı yaparak kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları farklı desenlere sahip kumaşlarla yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kolay yapılan para cüzdanları sayesinde hem değişik para cüzdanlarına sahip olmuş oluyorsunuz.

Hem de eğlenceli zaman geçirerek bu güzel çalışmayı tamamlamış oluyorsunuz. Fermuarlı çanta yapmak veya fermuarlı cüzdan yapmak için şablondan yararlanarak farklı desenli kumaşla değişik cüzdan modelleri de yapabilirsiniz.

Yaptığınız kumaş para cüzdan örneklerini sergileyebilir ve turistik yerlerde satarak muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Evde kolay cüzdan yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

ogretici-kumas-fermuarli-para-cuzdani-yapmak

source

2 Comments on ÖĞRETİCİ KUMAŞ FERMUARLI PARA CÜZDANI YAPMAK

  1. merhaba çantaları yapmak için kullandığınız malzeme isimlerini yazabilir misiniz? sert karton gibi şey nedir acaba ? teşekkürler

  2. gözde hanım dışı desenli kumaş, içinde kullanılan ise kabarık kalın kumaş veya çanta içi kumaş malzemesi diye geçiyor. bu malzemeleri satın alırken resmi telefonunuzdan gösterirseniz kumaşını temin ettiğiniz yerde size yardımcı olurlar. ya aynısını yada ona yakın bir malzeme verirler. bu çalışma yabancı bir çalışma ve evimizde kalan artan kumaşları da değerlendirmek maksadıyla paylaşmıştım. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*