ÖĞRETİCİ KUMAŞ FİYONK YAPIMI


Öğretici kumaş fiyonk yapımı arıyorsanız, artık buldunuz. Bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek kısa sürede kumaşla nasıl fiyonk yapılacağını öğrenebilirsiniz. Sitemizde daha önce bolca paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde zorlanmadan öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde kolay fiyonk yapmak için paylaştığımız aşamalı çalışmada ütüyle düzeltildikten sonra kıvrımlanan kumaş parçaları daha sonra fiyonka dönüştürülüyor. Sizde zorlanmadan yapabilir ve bu tür çalışmaların yapılışını öğrenerek bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

Evde fiyonk yapıp farklı farklı yaptığınız fiyonkları satıp para da kazanabilirsiniz. Toplu siparişler alabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli kumaş değerlendirme çalışması sayesinde fiyonk yapma çalışmasının detaylı anlatımlı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

ogreticili-kumas-fiyonk-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*