ÖĞRETİCİ ÖRGÜ KABARIK SAÇ MODELİ YAPMAK

ogretici-orgu-kabarik-sac-modeli-yapmak-544x415

Öğretici örgü kabarık saç modeli yapmak için paylaştığım bu enfes saç modeli çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti ve ilk fırsatta yapmayı düşünüyorum.

Yapımı anlatımlı olarak karşımıza çıkan çalışmayı sizde kendinize yapmayı düşünebilirsiniz. Öğretici örgü kabarık saç modeli yapmak için daha önce de birçok şekilde anlatımını paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlara sitemizdeki saç modelleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da 15 adet farklı saç modeli karşınıza çıkacak. Onlara da muhakkak göz atmanızı öneriyorum.

Anlatımlı olması sayesinde siz yapamasanız bile birisine resimli anlatımı göstererek kısa sürede saçlarınıza bu çalışmayı yapmalarını isteyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ogretici-orgu-kabarik-sac-modeli-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*