OJEYLE TELEFON KAPAĞI SÜSLEME

Akıllı telefon kapağı süsleme

Ojeyle telefon kapağı süsleme çalışması arıyorsanız? doğru adrestesiniz. Bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasında ki gibi sizde telefonunuzun kapağını çok güzel bir şekilde süslemeyi öğrenebilirsiniz. Daha önce telefon kapağı süsleme ve kapak süsü yapma gibi birçok güzel çalışmanın anlatımını paylaşmıştık.

Onlar hemen bu makalenin altından karşınıza çıkacak. Onları da incelemelisiniz. İnanın çok ilginç ve değişik telefon kapağı süsleme taktikleri ve teknikleri bulunuyor. İphone kapağı süsleme örnekleri ve samsung telefon kapağı süsleme fikirlerine bayılacaksınız.

Bu güzel çalışmada ojeyle telefonun kapağının nasıl süsleneceği belirtilmiş. Bu güzel fikri kendinize göre değiştirebilir ve farklı süsleme metotları deneyebilirsiniz. Buyurun anlatım şöyle ;

Telefon kapağı nasıl süslenir

Cep telefonunuzda şeffaf veya normal renk bir kapak kullanıyorsanız? onu benim gibi sizde ojeyle süsleyebilirsiniz. İster oje, ister ruj, isterseniz de değişik boyalar kullanarak telefon kapaklarını kolaylıkla süsleyebilirsiniz. Bir yazımda bant kullanarak süsleme hakkında bilgiler verdiğimi hatırlıyorum. Bant ile yapmak istediğiniz şekil için kapağı bantlıyorsunuz. Daha sonra farklı renklerle boyayıp, bantları kaldırıyorsunuz. Kolay bir çalışma idi.

ojeyle-telefon-kapagi-susleme

ojeyle-telefon-kapagi-susleme

Bu çalışma da yine sünger tarzı bir şeyle yapılıyor. Oje renklerini süngere tek tek daha sonra toplu karışım ile sürerek elde ettiğiniz gökkuşağı rengini telefona yansıtıyorsunuz. Hatta sim de kullanın. Simli daha parlak ve eğlenceli bir kapak süslemesi yapmış olacaksınız. Yaparken işlem bitince kurumaya bekletip, donduktan sonra ortaya çıkan çalışmaya gözlerinizle inanamayacaksınız. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. OJEYLE TELEFON KAPAĞI SÜSLEME için yorumda bulun

    OJEYLE TELEFON KAPAĞI SÜSLEME için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak OJEYLE TELEFON KAPAĞI SÜSLEME için ilk yorumu yapabilirsin.