OKUL ÖNCESİ ANLATIMLI KARTON HOROZ YAPMAK


Okul öncesi anlatımlı karton horoz yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Hem yapımı kolay hem de bittiğinde güzel bir maket süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Kartondan horoz yapmak için daha önce tavuk veya civciv çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta kağıt tabaktan tavuk yapmak diye sitemizdeki arama kutusunda aratırsanız benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Hatta bu yazımın hemen altında horoz veya tavuk maketi yapmak için örnek çalışmalar da karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Okul öncesi çalışması olarak adlandırdığımız bu güzel çalışmayı maket olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Okul öncesi karton horoz yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yaparken yardımcı olabilirsiniz.

Benzer çalışmaları yine buldukça sizlere anlatımlı resim olarak paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-anlatimli-karton-horoz-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*