OKUL ÖNCESİ KAĞIT TABAKTAN SÜS YAPMAK

Okul öncesi kağıt tabaktan süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Çocuklarınızla vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, sizde bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı çocuklarınıza askılı çanta şeklinde de yapmayı düşünebilirsiniz.

Daha önce kağıt tabaktan tavşan süs oyuncak yapmak için benzer çalışmalar paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da onlara benziyor. Kısa sürede yapıp keyif alabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ediyorum.

Kısa sürede yapıp, çocuklarınızı okul öncesi bu tür eğitimli oyuncak yapma çalışmaları ile el becerilerinin gelişmesine de katkıda bulunmuş olursunuz.

Bu tür akıllı oyuncak yapımı çalışmaları ile onların eğlenceli zamanlar geçirmelerini de sağlamış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

okul-oncesi-kagit-tabaktan-sus-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. OKUL ÖNCESİ KAĞIT TABAKTAN SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    OKUL ÖNCESİ KAĞIT TABAKTAN SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak OKUL ÖNCESİ KAĞIT TABAKTAN SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.