OKUL ÖNCESİ KAĞIT TABAKTAN SÜS YAPMAK


Okul öncesi kağıt tabaktan süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Çocuklarınızla vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, sizde bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı çocuklarınıza askılı çanta şeklinde de yapmayı düşünebilirsiniz.

Daha önce kağıt tabaktan tavşan süs oyuncak yapmak için benzer çalışmalar paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da onlara benziyor. Kısa sürede yapıp keyif alabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ediyorum.

Kısa sürede yapıp, çocuklarınızı okul öncesi bu tür eğitimli oyuncak yapma çalışmaları ile el becerilerinin gelişmesine de katkıda bulunmuş olursunuz.

Bu tür akıllı oyuncak yapımı çalışmaları ile onların eğlenceli zamanlar geçirmelerini de sağlamış olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

okul-oncesi-kagit-tabaktan-sus-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*