OKUL ÖNCESİ KARTON YAĞMURLU BULUT SARKAÇ


Okul öncesi karton yağmurlu bulut sarkaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Anlatımlı karton çalışmaları sayesinde kısa sürede harika çalışmalar yapıp, evinizde sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Okul öncesi kategorisinde birçok güzel karton ve oyuncak yapımı çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın okul öncesi el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Kolay yapılan karton el işi çalışmaları ve çocukları ilgilendiren güzel eğlenceli çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilirsiniz. Gerçekten çok güzel çalışmalar var. Bu tür güzel çalışmaları sitemizde daha önce çokça kez paylaşmıştım. Şimdi sizleri bu güzel okul öncesi karton bulut sarkaç çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

okul-oncesi-karton-yagmurlu-bulut-sarkac

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*