OKUL ÖNCESİ KARTONDAN DİNOZOR YAPMAK


Kartondan dinozor yapmak isteyen ufaklıklar için bu güzel çalışmayı buldum. Resimli anlatımda pek nasıl yapıldığı gösterilmiyor. Ancak büyükler olarak siz nasıl yapıldığını çözebilirsiniz.

Kartonları rengine göre kestikten sonra, tuvalet kağıdı rulosunu da ayak bölümü için kullanabilirsiniz. Tam detaylı anlatım olmasa da kolaylıkla yapılacağını söyleyebilirim.

Önemli olan renkli mukavvayı dinozor şeklinde kesmek ve diğer parçaları da kestikten sonra birleştirmek veya yapıştırmak yeterli olacaktır.

Bu tür süsler yaparak çocuklarınızın el işi marifetlerini de geliştirebilirsiniz. Okul öncesi dinozor yapmak için karton veya benzer malzeme de kullanabilirsiniz.

Çocukların odasında dinozor sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-kartondan-dinozor-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*