OKUL ÖNCESİ KARTONDAN KUŞ KAFESİ SARKAÇ YAPMAK


Okul öncesi kartondan kuş kafesi sarkaç yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve sarkaç olarak çocuk odasında kullanabilirsiniz. Kartondan kuş kafes sarkaç süs çalışmasını çocuklarınızla da yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapıp el becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Okul öncesi karton kuş kafes çalışmaları ile boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu tür süs sarkaç çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı sarkaç süs çalışmaları yapmak için sitemizde ki öğretici resimlerden keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan karton kuş kafes süs çalışmasının detaylı anlatımı ise şöyle ;

source : pinterest

okul-oncesi-kartondan-kus-kavesi-sarkac-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*