OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME


Okul öncesi noel baba resim üzerinde toplama çıkarma öğrenme örneklerini ilk gördüğümde çocuklar için ne kadar faydalı olabileceğini düşündüm. Düşünsenize sevdikleri bir resim ve resmin içinde rakamları toplayın diyor.

Çocuklarınız hem boyama resmine sahip olmuş oluyorlar. Hem de matematiklerini geliştirmiş oluyorlar. Bu tür benzer çalışmaları buldukça yine sitemizde sık sık paylaşacağım.

Hem hoşuma gitti. Hem de çocukların eğitimi için önemli bir çalışma olabileceğini düşünüyorum. Okul öncesi boyama resimleri ve toplama çıkarma bölme çarpma işlemi olan resimler hem eğlenceli duruyor.

Hem de çocuklarınızı eğitici duruyor. Şimdi sizleri örnek noel baba resmi ve matematik işlemleri olan resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

noel-baba-resim-ustunde-toplama-cikartma-ogrenme

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*