OKUL ÖNCESİ PLASTİK TABAKTAN ŞAPKA YAPMAK

Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Yapımında kesici aletler olacağı için biraz dikkat etmenizi istirham edeceğim.

Yahut yaparken önemli yerleri sizin yapmanızı önerebilirim. Çocuklarınızla birlikte bu tür eğlenceli aktiviteler yaparak hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de çocuklarınıza el işi becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olursunuz. Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım nasıl yapıldığı belirtiliyor.

Plastik tabaktan veya kağıt tabaktan şapka yapımını önce siz deneyin. Daha sonra çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Çünkü plastik tabak biraz sert ve yanlış kesildiğinde kesici bir araç görevi görebiliyor.

Bu yüzden kesici ve delici özelliği olması nedeniyle çocuklarınızla birlikte bu çalışmaları yapmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-plastik-tabaktan-kolay-sapka-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. OKUL ÖNCESİ PLASTİK TABAKTAN ŞAPKA YAPMAK için yorumda bulun

    OKUL ÖNCESİ PLASTİK TABAKTAN ŞAPKA YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak OKUL ÖNCESİ PLASTİK TABAKTAN ŞAPKA YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.