OKUL ÖNCESİ PLASTİK TABAKTAN ŞAPKA YAPMAK

okul-oncesi-plastik-tabaktan-kolay-sapka-yapmak-440x415

Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Yapımında kesici aletler olacağı için biraz dikkat etmenizi istirham edeceğim.

Yahut yaparken önemli yerleri sizin yapmanızı önerebilirim. Çocuklarınızla birlikte bu tür eğlenceli aktiviteler yaparak hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de çocuklarınıza el işi becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olursunuz. Okul öncesi plastik tabaktan şapka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım nasıl yapıldığı belirtiliyor.

Plastik tabaktan veya kağıt tabaktan şapka yapımını önce siz deneyin. Daha sonra çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Çünkü plastik tabak biraz sert ve yanlış kesildiğinde kesici bir araç görevi görebiliyor.

Bu yüzden kesici ve delici özelliği olması nedeniyle çocuklarınızla birlikte bu çalışmaları yapmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

okul-oncesi-plastik-tabaktan-kolay-sapka-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*