ÖRGÜ AYAKKABI PATİK MODELİ


Örgü ören kadınların en sık yaptığı işler arasında lif ve patik örmek gelir. Tığ ve şiş yardımıyla yapılan patikler kış aylarında ayakları soğuktan en iyi koruyan giysi parçalarıdır. Ülkemizde patik kullanımı oldukça yaygındır ve örgü ayakkabı patik modeli değişik renk ve desenlerde kadınlar tarafından yapılmaktadır.

Modada her yıl farklı trendler oluşması gibi patik modellerinde de her sene yeni trendler ortaya çıkmaktadır. 2018 yılının patik trendinin ise Tunus işi patikler olduğu görülmektedir. Evlerinde rahat ve hafif bir şeyler giymek isteyen kadınlar patikleri tercih ederler.

İnternet üzerinden arama yapıldığında sayısız örgü ayakkabı patik modeli ile karşılaşmaları söz konusudur. Bu modellerin detaylı anlatımları ve videolu paylaşımları olduğu için beğenilen modelleri yapmak kolay olmaktadır. Kadınların becerileri patikleri klasik havasından kurtarmış ve çok şık bir hale getirmiştir.

Özellikle ayakkabı patikler evde kullanıma çok uygundur. Üzerlerine muhtelif süslemeler de yapılan patikler tipik bir babet görüntüsü kazanabilmektedir. Örgü ayakkabı modelindeki patiklerin içerisine tabanlık yerleştirerek kullanmak patiğin tabanını daha sert hale getirir ve bu sayede soğuğa karşı daha koruyucu olması sağlanır.

Kalın yün iple örülen patiklerde yüksek konçlu modeller de çok tercih edilmektedir. Çorap görünümlü bu patiklerde uygulanan modeller hayret vericidir. Evde hem rahat olmak hem de şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar sayısız patik modelinden kendilerine uygun olanları mutlaka bulacaktır.

orgu-ayakkabi-patik-modeli
ÖRGÜ AYAKKABI PATİK MODELİ

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*