ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ

Örgü bayan çantalarını daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da sizlere çok güzel ve kolay yapılan örgü çanta örneklerini paylaştım. Bu yazımda yapımını anlatmadım.

Ancak yapılışını gösteren birkaç videoyu da yazımın sonunda görebilirsiniz. Örgü bayan çanta örneklerini sitemizde yer alan moda kategorisinde bulabilirsiniz.

Hatta bu yazımın altında da karşınıza yapımını gösteren ve diğer örgü çantaların örneklerine ulaşabilirsiniz. Evde kolay örgü çanta yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve hatta satarak para da kazanabilirsiniz.

Örgüden çanta yapmak aslında zor gibi gözükse de tığ işi çanta yapımını anlatan çalışmaları daha önce detaylı bir şekilde resimli ve videolu anlatımlar şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Sizde kolaylıkla yapabilir ve kıyafetlerinizle kombine edip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şimdi sizi örgü çanta modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ için yorumda bulun

    ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.