Örgü Bebek Battaniye Modelleri


Bebek battaniye örgülerini sizlerde benim gibi seviyorsanız, altta paylaştığım modelleri seveceğinizi düşünüyorum. Kare bebek battaniye örneği, çiçek motifli battaniye ve değişik takımların yer aldığı galeride seveceğiniz bir model çıkacağını düşünüyorum. Anlatımlı bebek battaniyeleriyle ilgili yazılarımıza da sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni doğan bebeklere hediye örgü üzerine bir şeyler götürmek istiyorsanız, bu modelleri inceleyerek hangisini yapacağınıza karar verebilir ve fikir edinebilirsiniz. Örgü bebek battaniyesi yapmak aslında kolay. Adımları takip ederek sizde çok güzel örgü örtüler yapabilirsiniz.

Anlatımlı örgü battaniye yada örtüleri uzunluğna veya ölçüsüne göre ilmek sayısını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Tığ işi yapacağınız bu örtüleri isterseniz şiş işiyle de yapabilirsiniz. Anlatımlı örgüleri daha önce sitemizde fazla fazla paylaştık. Hemen altta benzer yazılar bölümünde hepsini görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Örgü bebek battaniyeleri

Renkli örgü battaniye modeli veya tek renk olarak öreceğiniz battaniyelerin dışında birde hazır battaniyeyi süsleme varmış. Onu da ilk kez duydum. Heralde satın alınan bir bebek battaniyesinin kenarlarını ponpon veya sakallı ip türü malzemelerle süslemeye diyorlar.

Süsleme demişken standart bebek battaniyesi veya örtünüz varsa onların üstüne işlemeler yaparak koltuk örtüsü, yatak örtüsüne de dönüştürebilirsiniz. Yada evinize gelen birisinin uyuya kaldıysa üzerini örtmede de kullanabilirsiniz. Bebek örtüleri veya battaniyeleri her amaç için kullanılır. Yer sofrası için, masa örtüsü veya üstümüzü örtmede de kullanabiliriz. Bu yüzden bebek örtülerini işi bitti diye atmayın. Onları kullanarak kumaşından oyuncak dahi yapılabildiğini söylemeliyim. Kolay gelsin hanımlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*